Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
15 postów 10 komentarzy

Zmiana Stron

HOYT - Ci, którzy sądzą, iż wszystkim rządzi Los, nie myliliby się, gdyby się nie upierali przy tym mniemaniu.

Moje komentarze

 • @jax 23:40:30
  Dzięki za cenny wpis. Są tacy, którzy wielomówstwem zapewniają, że można przeskoczyć przepaść w 90%, wystarczy chcieć i uwierzyć" jak wierzył ...Jezus, czaicie bazę? Amen"
  Mądrości z toi - toia ojca Adama Szustaka OP
 • @k4tx 23:39:08
  "jako vloger, youtuber jest bezkonkurencyjny i potrafi gadać w bardziej przystępnej formie o Biblii niż większość księży" Tak samo jak onegdaj ojciec Fabian - bezkonkurencyjny i charyzmatyczny.
  Oby o. Adam ustatkował się jak najszybciej, bo za tym tęskni i znalazł sobie wreszcie jakąś dziewczynę (kandydatki nastolatki są gotowe umówić się z ojcem Szustakiem, o czym sam z dumą informuje na vlogach); założył nowy kościół jak Błaszkiewicz, bo z ojcem Fabienem pewnie by się pokłócił w kwestiach materialnych, dlatego nie mogliby się porozumieć. Jest o tyle cwańszy od o. Fabiana, w którego świadomie teraz wszedł w buty, że aby być popularnym, utrzymać głownie swoje adoratorki nie odejdzie sam z Kościoła. "Charyzmatycznych" mądrości Szustaka OP, nikt by nie zechciał słuchać, nikt by o nim nigdy nie usłyszał, gdyby nie firmował swoich owsiakowych mądrości legalnie noszonym habitem(nie przypadkiem jest orędownikiem Owsiaka).Nie jeździłby, bawiąc się po świecie. Tak samo, nikt by nie słyszał i nie słuchał ks. Miendlara, gdyby nie zakładał koloratki, na swoich eventach t. Ks. Glasem, "tradsami"ojciec Szustak pogardza, tak samo jak gardzi "kurde Maryś" i wszystkim co święte, gdyż brak mu ogłady i szacunku. Na dłuższą metę, zawsze kończy się to porażką Kościoła i rozczarowaniem "wiernych fanów". Na deon.pl całe zastępy jezuitów wsierało działaność - dziś, oficjalnie można powiedzieć - satanistyczną o. Fabiana.
  Mądrości z toi - toia ojca Adama Szustaka OP
 • @trybeus 20:32:24
  Skoro został zbawiony w 1991 roku, uznał, że czas zacząć robić coś naprawdę poważnego.
  Mądrości z toi - toia ojca Adama Szustaka OP
 • @provincjał 14:23:03
  Mamy chyba podobny gust w dziedzinie malarstwa. Żartując z lekka można powiedzieć, że Kutrz z Jądra ciemności, wypowiadając swoje ostatnie słowa podczas agonalnych majaków "Zgroza, zgroza!", bądź w innym tłumaczeniu "Ohyda, Ohyda" widział takie "zjawiskowe obrazy, zjawiskowych malarzy".To samo dotyczy również innych dziedzin, choć sport wydaje się pospolitym ludziom w większości wolny od oszustwa, a tak nie jest. Największe zło czynią ci, którzy je propagują. w tym wypadku są to media i dziennikarze. Jedyny pozytyw jaki wydarza się w ostatnim czasie, że nieco więcej ludzi dostrzega ten cały proceder kłamstwa i zarabiania na nim, ale nie sądzę, że kiedykolwiek nastąpi przebudzenie zbiorowe.
  O braku odwagi pisał już Andersen w bajce "król jest nagi". Mądrość i odwaga, prawdziwe piękno, czy roztropność jest jak widać towarem reglamentowanym i dla wielu niedostępnym.
  Roger Federer i George Soros. Kolekcjonerzy pieniędzy.
 • @jan 20:49:33
  Mówią, że gdyby nie igrzyska, ludzkość toczyłaby wojny. A tak naprawdę, wszystkie świństwa i oszustwa są zawsze dobrze "udokumentowane", a media dziś są najlepszym źródłem tej "dokumentacji" . Jak w symbiozie - czerpią z tego układu obopólne korzyści.
  Pozdrawiam
  Roger Federer i George Soros. Kolekcjonerzy pieniędzy.
 • @provincjał 09:21:15
  I jacy wszyscy byli z tego powodu uszczęśliwieni. Zjawisko, Boski, ziścił kolejny raz ich pragnienia dwóch cnót - wiary, jaką pokładają tworząc wspólnotę wyznaniową zwaną federerianami, oraz miłość, którą mogą w atmosferze radości wyjawić. "Nasi" dzielni dziennikarze pieją, jak ukochany pokazał kunszt wszystkim i stał się "najlepszym w historii" raz jeszcze. Początkowo ten artykuł miałem zatytułować "Latającym cyrkiem Rogera Federera". Jeżeli Pan zechce coś przeczytać w tym temacie, polecam krótsze dwa moje artykuły. W prasie tak zwanej . "sportowej" o tym nie wolno mówić.
  https://www.salon24.pl/u/mariuszrobert/735057,dlaczego-roger-federer-jest-swietym-czlowiekiem

  oraz

  https://www.salon24.pl/u/mariuszrobert/750856,o-medrcach-co-w-dzieciatku-z-bazylei-krola-rozpoznali

  Ten ostatni, pisałem w trakcie Australian Open, przewidując to co się musi wydarzyć w tym roku. Nikt tego z obozu Szwajcara nie ukrywał. Oszustwa mogą być zalegalizowane.
  Pozdrawiam.
  Roger Federer i George Soros. Kolekcjonerzy pieniędzy.
 • @trybeus 10:50:49
  Dzięki serdeczne.
  Jak Poseł Brukselski Tadeusz Zwiefka Bory Tucholskie ratował
 • @Jasiek 07:46:01
  "Aaaaaa????
  No to pojechałeś ;-DDD"
  ale tylko do Swoich.
  Pozdrowienia.
  Jak Poseł Brukselski Tadeusz Zwiefka Bory Tucholskie ratował
 • @PodziemnyRycerz 12:55:03
  Tak. Cierpliwość jest cnotą, ale ma także swoje granice i odpowiedź na to pytanie zweryfikuje najbliższa przyszłość, czy dzisiejsza prokurtura jest czymś na serio, czy piaskownicą i ściemą.
  "Powrót Tuska" według Adama Michnika - Mickiewicza
 • @Husky 21:03:53
  Ten wielki spacer wielkiego kłamcy i Offiziersbursche Merkel
  dziś wyglądał raczej tak :
  Po cichu
  Po wielkiemu cichu
  Idu sobie ku miastu na zwiadu
  I idu i patrzu
  W rękach w głowach cichosza
  W ustach w oczach cichosza
  Nie ma samozwańców
  I nie ma rokoszan
  Tu cichosza tam cicho
  I w ogóle nic ni ma
  Wiosna to czy lato
  Jesień albo zima
  "Powrót Tuska" według Adama Michnika - Mickiewicza

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31